menusearch
tikabeauty.ir

اخبار

مرکز تخصصی زیبایی تیکا مرکز تخصصی زیبایی تیکا ورکشاپ احیا و هیرکات
2مهر در تهران
مرکز تخصصی زیبایی تیکا مرکز تخصصی زیبایی تیکا ورکشاپ میکاپ
2 مهر در اهواز
توسط مریم بندر
ورکشاپ احیاو تراپی مو ورکشاپ احیاو تراپی مو ورکشاپ احیاو تراپی مو مرکز تخصصی زیبایی تیکا مرکز تخصصی زیبایی تیکا ورکشاپ تخخصی هیرکات 2019
11 مهر در اهواز
مربی: لیلا رهبر
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09902484005 تماس بگیرید.
مشاوره رایگان در همه ی لاینها در سالن تخصصی زیبایی تیکا vip مشاوره رایگان در همه ی لاینها در سالن تخصصی زیبایی تیکا vip مشاوره رایگان در همه ی لاینها در سالن تخصصی زیبایی تیکا vip برگذرای دوره‌های جامع آموزشی در ماه های مهر و آبان در آکادمی بزرگ زیبایی تیکا برگذرای دوره‌های جامع آموزشی در ماه های مهر و آبان در آکادمی بزرگ زیبایی تیکا برگذرای دوره‌های جامع آموزشی در ماه های مهر و آبان در آکادمی بزرگ زیبایی تیکا برگزار شد . تیم مدیریتی و تخصصی تیکا در بیوتی ورد ۲۰۱۸ دبی تیم مدیریتی و تخصصی تیکا در بیوتی ورد ۲۰۱۸ دبی تیم مدیریتی و تخصصی تیکا امسال نیز در بیوتی ورد ۲۰۱۸ دبی که یکی از بزرگترین فستیوال‌هایی صنعت زیبایی دنیاست، حضور داشتند.
خانم الهام صالحی، مدیریت تیکا، ضمن بیان این موضوع، از ایجاد ارتباطات و تعاملات موثر با شرکت‌های بزرگ شرکت کننده در این نمایشگاه بزرگ خبر دادند.
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
شرکت سازنده