menusearch
tikabeauty.ir

اخبار

مرکز تخصصی زیبایی تیکا مرکز تخصصی زیبایی تیکا بازدید عروس واقعی
27 و 28 دی ماه
در مرکز تخصصی زیبایی تیکا ا
هواز کیانپارس وهابی بین الهام و سروش مرکز تخصصی زیبایی تیکا
09902484008
ورکشاپ تخصصی گریم و میکاپ 29 و 30 دی ماه در اهواز توسط فیروزه صابونی ورکشاپ تخصصی گریم و میکاپ 29 و 30 دی ماه در اهواز توسط فیروزه صابونی ورکشاپ تخصصی گریم و میکاپ 29 و 30 دی ماه در اهواز توسط فیروزه صابونی مشاوره رایگان در همه ی لاینها در سالن تخصصی زیبایی تیکا vip مشاوره رایگان در همه ی لاینها در سالن تخصصی زیبایی تیکا vip مشاوره رایگان در همه ی لاینها در سالن تخصصی زیبایی تیکا vip ورکشاپ تخصصی 11 آبان در تهران و 18 آبان در اصفهان توسط راحیل رضاپور ورکشاپ تخصصی 11 آبان در تهران و 18 آبان در اصفهان توسط راحیل رضاپور ورکشاپ تخصصی 11 آبان در تهران و 18 آبان در اصفهان توسط راحیل رضاپور برگزار گردید. برگذرای دوره‌های جامع آموزشی در ماه های مهر و آبان در آکادمی بزرگ زیبایی تیکا برگذرای دوره‌های جامع آموزشی در ماه های مهر و آبان در آکادمی بزرگ زیبایی تیکا برگذرای دوره‌های جامع آموزشی در ماه های مهر و آبان در آکادمی بزرگ زیبایی تیکا برگزار شد . تیم مدیریتی و تخصصی تیکا در بیوتی ورد ۲۰۱۸ دبی تیم مدیریتی و تخصصی تیکا در بیوتی ورد ۲۰۱۸ دبی تیم مدیریتی و تخصصی تیکا امسال نیز در بیوتی ورد ۲۰۱۸ دبی که یکی از بزرگترین فستیوال‌هایی صنعت زیبایی دنیاست، حضور داشتند.
خانم الهام صالحی، مدیریت تیکا، ضمن بیان این موضوع، از ایجاد ارتباطات و تعاملات موثر با شرکت‌های بزرگ شرکت کننده در این نمایشگاه بزرگ خبر دادند.
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز